KONTAKTY

Erika Smolíková
Stříbrná 188
381 01 Český Krumlov
tel: +420 731 169 153
napište nám

Moderní květinářství, kde nic není nemožné

Vítejte na stránkách Ateliéru Erika:
Rozhodla jsem se dělat, co mě a baví a tak vznikl tento obchod. Má práce je mi koníčkem.Najdete u mě řezané i hrnkové květiny, bytové a zahradní dekorace, drobné i luxusní dárky. Mým cílem je vždy vytvořit originál, který jinde nedostanete. Zboží a květiny dovážíme z Rakouska, Belgie, Itálie a Německa. Díky skvělým dodavatelům máme tu nejvyšší kvalitu květin a velice široký sortiment. Preferuji osobní přístup k zákazníkovi a mám ráda náročné zakázky. Oceňuji, pokud zákazníkovi záleží na tom, jak květina či dárek budou vypadat. I levnější kytice může být uvázaná netradičně a napovědět něco o osobnosti jak obdarovaného, tak i dárce. Samozřejmostí je sladění stylu kytice, dárku a jeho dekorativního balení.
Pevná pracovní doba není stanovená, práce je můj koníček a tak pracuji téměř nepřetržitě. Vzhledem k tomu, že si zboží dovážíme sami a také k tomu, že za svými zákazníky občas osobně zajíždím a že někdy přece jen odpočívám, je lépe se telefonicky informovat, zda jsem v Ateliéru přítomna. Snažím se přizpůsobit klientům a tak není výjimkou, že je obsluhuji večer či v neděli a ve svátky. Zajišťujeme také kompletní rodinné a firemní oslavy. Od výběru prostor, jídelníčku, dekorací a květin, až po speciální přání, jako jsou firemní dárky, program nebo exkluzivní dorty pečené v cukrárně Moka.
Naší specialitou jsou svatby, se kterým máme bohatou zkušenost.
Aktuální informace naleznete také na Facebooku.
A kdo jsem já?
Vždy jsem byla neposedná a akční. Dlouho jsem u ničeho nevydržela a stále hledala, co by mne zaujalo. Vystudovala jsem oděvní návrhářství, věnovala se zdravé výživě, pracovala v různých obchodech, byla jsem majitelkou hospůdky,U čarodějnice" na Svatém Tomáši, učila jsem na střední škole a pracovala jako barmanka v Rakousku, až květiny mě uchvátily natolik, že jsem u nich zůstala. Nepřestávají mě fascinovat. Jsem samouk, ale účastním se různých školení v zahraničí a často do zahraničí jezdím pro inspiraci. Těším se na vás Erika Smolíková

Atelier Erika, Český krumlov Atelier Erika, Český Krumlov Atelier Erika, Český Krumlov


 

M2EwMzlhY